Poti h Gospodu so tako čudovito skrivnostne, saj nam ponujajo nešteto iskanj, hrepenenj in spoznanj. So pa hkrati lahko tudi zelo različne in včasih je težko verjeti, ali vodijo k istemu cilju - k Bogu.

Tako Bog kot skrbni Sejalec po naših preizkušenih bratih in sestrah seje dobro seme v zemljo našega srca, pa čeprav pot ni vedno lahka. Hoja po Gospodovi poti je včasih podobna trdi in neizhojeni poti, a na njej se najde tudi prgišče zemlje, kjer seme vzklije, ter z neomajno vero in upanjem v Božjo pomoč obrodi svoj sad.

Sadove zemlje, združene z Gospodovim blagoslovom, nabiramo tudi v povezavi župnijske Karitas Mirna Peč in Krščanskim bratstvom bolnikov in invalidov. S pomočjo župnijske Karitas smo tako po dveh letih premora zaradi korone v soboto, 23. aprila, pripravili že šesto srečanje, ki nas ni le ponovno zbližalo, ampak nas je tudi duhovno obogatilo in razvedrilo.

Iskren Bog lonaj našim članicam župnijske Karitas, ki nas niso le toplo sprejele, ampak so nas tudi nahranile.