• Na ortoriju so mi bile najboljušeč vodne igre in odlične palačinke. Tim
 • Na ortoriju so mi bile ušeč vodne igre, predstve in palačinke. Benjamin
 • Všeč so mi bile vodne igre in himna. Ada
 • Kot zmerja so mi bile na ortoriju vešč vodne igre, še posebej tista z polvinilom. Zelo mi je bila všeč malica v petek, saj smo jedli palčinek, ki jih je spekla tudi moja mami. Lucija
 • Delvnice so bile zelo zanimive. Gašper
 • Všeč so mi bile vodne igre, ker smo jih lahko na koncu polivali z vodo. Tomaž
 • V delavnici smo izdelovali nakit, v delavnici sem naredila zapestnico za Urbana, potem sem šla gor in potem sem sem Urbana pozdravila in potem je Urban mi je rekel živjo Naja. Naja
 • Všeč mi je bilo, da smo delali svetilke. Ko smo zakurili kres in ko smo spali v mrvi. Maja
 • Všeč so mi bili animatorji, vodne igre, ko smo prespali na seniku, delavnice (še posebej nakit), to, da sem bila lahko z mojo sošolko v skupini. Na vse zadnje mi je bilo vse na tem oratoriju 2013. Ema Zajc
 • Všeč: delavnica nakit, ker rada izdelujem stvar I iz vrvic.
  Ne všeč: Ni mi bilo všeč, ker sem bila v kletnem prostoru. L. Ovnik
 • Meni so bili animatorji in igre in delavnice zelo všeč. Lana Slak
 • Na oratoriju so mi bile najbolj všeč delavnice. Zala Gorenc
 • Najbolj so mi bile všeč vodne igre, ko smo prenašali makarone!
 • Všeč mi je bilo, da smo imeli vodne igre. Tjaša
 • Meni je bilo všeč, najbolj mi je bilo všeč, ko smo imeli vodne igre. Urban Matoh
 • Najbolj mi je bilo všeč vodne igre. Jan K.
 • Najbolj mi je bilo všeč, ko smo spali na senu in kurili kres. Jan Kramar
 • Na oratoriju so mi bili najbolj všeč animatorji. Petra
 • Najboljše so bile vodne igre in delavnice, animatorji. Rebeka
 • Všeč so mi bile popoldanske igre ter vodne igre. Všeč so mi bila tudi kosila in zajtrk na torek. N. G.
 • Na oratoriju mi je bila najbolj všeč igra, ki so jo igrali animatorji. Bolje sem spoznala zgodbo o Narniji in se lažje predstavljala. Všeč so mi bile tudi vodne igre, saj smo se zelo zabavali in bili zelo mokri. Ana Strajnar
 • Na oratoriju mi je praktično všeč vse. V ponedeljek kres in nato spanje na seniku. V torek, sredo, četrtek, petek in soboto mi je bila všeč jutranja igra, kateheza zaradi zanimivih animatorjev. Sledile so zanimive delavnice po katerih smo šli v cerkev. Po kosilu smo imeli igre, ki so se kot kateheza nanašali na jutranjo igro. Anja Berk
 • Na oratoriju mi je bila najbolj všeč jutranja igra, saj so se animatorji potrudili in so se dobro vživeli v svojo vlogo. Všeč mi je bil tudi kres, najbolj pa takrat ko se je v plamenih podrl ne tla. Eva Kolenc
 • Najbolj mi je bilo všeč, ko smo izdelovali prašičke. Zelo všeč pa mi je bila tudi vsakdanja igra, ki so jo zaigrali (in se potrudili) animatorji. Všeč so mi bile tudi popoldanske igre, razen vodnih. Pavlina Gorenc
 • Oratorij mi je bil na splošno všeč. Najbolj všeč so mi bile vodne igre, ker smo se polivali z vodo. Dobra hrana in super delavnice, animatorji pa so bili kot vsako leto kul. Rok
 • Na oratoriju mi je bilo všeč dobro kosilo, začetna igra animatorjev in delavnice. Všeč so mi bile igre in ko smo vsak dan odšli v cerkev, kjer smo počastili Jezusa. Vsaka pohvala kuharici Ani, ki se je vsak dan trudila, da nam ni zmanjkalo energije. Hvala Ani. Nika
 • Najbolj mi je bila všeč delavnica obeski, saj smo delali s snovmi, ki jih ne poznam dobro. Pri vodnih igrah, ko smo z gobami polnimi vode drseli po foliji. Ula Parkelj
 • Na oratoriju mi je bilo všeč, ko sem bila na delavnici prašički, tam mi je bilo všeč, ker sem naredila dva. Bilo mi je všeč, ko so bile vodne igre, saj smo morali z usti prinesti makarone. Nina Malenšek
 • Na oratoriju mi je bilo všeč, saj smo se vsak dan zelo zabavali. Všeč so mi bili naši animatorji, saj smo se z njimi veliko smejali in se pri katehezi veliko naučili. Všeč mi je bila tudi hrana od kuharice Ani, ter vodne igre, ki smo jih imeli. Vanja Hribar
 • Nuša Zajc: Vesela sem da so vsakdan igre in vsakdan dobro kosilo. Včasih tudi palačinke. Na oratoriju sem se zelo zabavala in tudi nekaj novega naučila. Najboljša delavnica mi je bila svetilke in prašički ter nakit in obeski. Svetilke zato, ker zares svetijo, prašički pa zaradi tega, ker je to šparavček, obeski zato, ker jih lahko imaš za vratom, nakit pa zato, ker ti pride zapestnica.
 • Nika B.: Na oratoriju so mi bile všeč delavnice, igre in hrana. Všeč mi je bila tudi celotna zgodba oratorija.
 • Lan: Najbolj mi je bilo všeč ko sem delal zmaja.
 • Matej Cesar: Najboljši dan je bil petek, zato ker smo imeli vodne igre in šel sem na delavnico v kateri smo delali labode. Všeč mi je bila kateheza in igra. Ob 12:00 smo imeli molitev pred najsvetlejšim. Imeli smo zelo dobro kosilo, saj smo za sladico imeli palačinke. Bog je z nami, nismo sami!
 • Ileja Zupančič: Najbolj so mi bile všeč vodne igre. Zato, ker so bile zabavne.
 • Maks Zupan: Meni je bilo med tednom najbolj všeč, ko smo prižgali kres.
 • Jana Saje: Všeč mi je bil kres, ker je bil velik.
 • Trina Zupančič: Všeč so mi bile igre, labodi, sestavljanke iz papirja. Spoznala sem tudi nove prijatelje.
 • Neža Kastelic: Všeč mi je bil ponedeljek, ko smo oratorij začeli z večerno mašo in po maši ko smo druženje nadaljevali ob kresu. Nekateri otroci pa smo prespali na senu in zjutraj nadaljevali z oratorijem.
 • Lavra: Najbolj so mi bili všeč animatorji.
 • Tinkara Krevs: Meni je bila najbolj všeč predstava.
 • Anonimnež: Meni je bilo na oratoriju najbolj všeč ko smo prespali na mrvi.
 • Lovro Mišmaš: Mani je bila všeč igra: Bog je z nami, nismo sami. V tej igri pa: Repicvil, Lepicvil in Pepicvil.
 • Martin Zajc: Najbolj so mi bile všeč vodne igre pri katerih smo čez polivinil prenašali vodo in pepicvil, ki je nastopal v igri. Všeč so mi bili prijazni animatorji.
 • Na oratoriju mi je bila najljubša delavnica avto na pogon in kres, ker je bil visok. Filip Fortuna 8 let
 • Na oratoriju ni je bilo naj bolj všeč, ko smo imeli vodne igre. Tam smo morali potunkati glavo v vodo z travo in morali smo pobirati surove makarone in jih zbrat največ. Mia
 • Na oratoriju mi je bilo všeč, ko smo jedli palačinke in, ko smo imeli vodne igre. Anže
 • Na oratoriju mi je bilo všeč, ko smo imeli vodne igre kjer smo se zabavali in se polivali z vodo. Nina
 • Zelo mi je bila všeč zgodba o narniji in podrobnost z današnjim Bogom. Na zabaven način sem se veliko naučila novega o življenju in prijatelstvu. Ana
 • Najbolj mi je bilo všeč, ko smo prespali na senu in igre. Aljaž Pirnar
 • Naj bolj všeč so mi ble delavnice in predstava o Narnijii. David Krivec
 • Meni je bilo najbolj všeč, ko smo prespali na senu in celodnevni program. Maja Cesar
 • Meni je bilo na oratoriju všeč, ko smo prespali na senu in, ko smo imeli vodne igre. Urša Matoh
 • Najbolj mi je bila všeč igra, ko se je Evstahij spreobrnil, ko smo bili na delavnicah namiznih svetilk, nakita in obeskov ter ko smo imeli vodne igre. Silva Opara