Da moglo več vernikov sodelovati pri sveti maši sta na sveti večer sveti maši ob 18.00 in ob 20.00; na božični dan in prihodnjo nedeljo  pa ob 7.00, 9.30 in ob 11.00.

K bogoslužju lahko pride tisti, ki ne kaže znakov okužbe. Ob upoštevanju medsebojne razdalje, nošenju mask, razkuževanja pri  vstopu in ob izhodu župnijska cerkev sprejme do 50 ljudi.

Družine naj sedijo skupaj.

Združevanje pred cerkvijo je prepovedano.

Sveto obhajilo lahko posamično prejmete ob nedeljah od 8.30 dalje, med tednom po večerni maši ali po dogovoru.

Priložnost za spoved je tednu vsak dan od 18.00 dalje ali po osebnem dogovoru.

Ker so začasno odložene vse župnijske dejavnosti, župnika lahko kadarkoli pokličete (041 884 212) ali pošljete sporočilo na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Za obisku pri bolniku na domu lahko pokličete kadarkoli; za obisku v bolnišnici lahko pokličite tudi p. Marka 041-742-721.

Na Župnijsko Karitas Mirna Peč se v času kriznih razmer za kakršno koli pomoč lahko obrnete kadarkoli na tel. (041 884 212) ali preko elektronske pošte na naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..